Menu

Par mums

SIA “Filtru Serviss” Latvijas tirgū strādā no 2011. gada, varam lepoties ar to, ka mūsu vadošiem speciālistiem ir ievērojama pieredze ūdens attīrīšanas biznesā vairāk kā 10 gadus.

Vēlamies sniegt klientiem tikai augstvērtīgu servisu, labākos tehnoloģiskos risinājumus, tāpēc tas bija par pamatu uzņēmuma izveidošanā. Esam specializējušies ūdens mīkstinātājuatdzelžošanas iekārtu un dažādu ūdens filtrupiegādāšanā un uzstādīšanā klientiem, sākot no dzīvokļu un privātmāju vajadzībām, beidzot pat ar lielas jaudas ražošanas un dzīvojamiem objektiem.

Mūsu speciālistu pieredze un zināšanas ļaus atrast katram klientam piemērotāko risinājumu, tā kā mūsu speciālisti vienmēr ir lietas kursā par jaunākajām tehnoloģijām un iekārtām pasaules praksē! SIA “Filtru Serviss” darbības pamatā ir mūsdienu prasībām atbilstošu tehnoloģiju un iekārtu izmantošana, augsta darbu kvalitāte, ātrs darbu izpildes grafiks un pasūtītāja vēlmju izpratne, kā arī garantijas un pēcgarantiju laika iekārtu apkalpošana. SIA “Filtru Serviss” speciālisti piemeklēs Jums iekārtas balstoties tieši uz Jūsu ūdens analīžu rezultātiem un ūdens patēriņu. Veicam ūdens analīzes un visu veidu un ražotāju filtru remontu un apkopi.

Dažāda veida konsultācijas par ūdens filtriem. * Mēs piedāvājam arī filtru sāli, kālija permanganātu u.c. vielasūdens apstrādei. * Iekārtu izgatavotāja garantija – 2 gadi.

Mēs garantējam: * Teicamu darba kvalitāti * Darba piegādes un izpildes ātrumu * Konkurēt spējīgas cenas * Iekārtu uzstādīšanu un apkalpošanu visā Latvijā

Scroll Up